התקנת מצלמות אבטחה בירושלים
מצלמות אבטחה
תאריך הפוסט
חברתנו מתמחה בהתקנת מצלמות אבטחה בירושלים באיכות גבוהה, עם הפונקציות הכי חדישות. מרגישים שאתם רוצים להיות בשליטה אז הגעתם למקום הנכון.

התקנת מצלמות אבטחה בירושלים

אוריאל מערכות מיגון מציעה לכם שירותים רחבים בתחום התקנת מצלמות אבטחה בירושלים לבית ולעסק. חברתנו מציעה מצלמות אבטחה בירושלים באיכות גבוהה IP/HD מצלמות עם 360 מעלות, עם הפונקציות הכי חדישות.

מרגישים שאתם רוצים להיות בשליטה על חייכם? בבית? בעסק? אז הגעתם למקום הנכון. אחת פונקציות מאפשרות לך לשלוט ע"י מערכת NVR/DVR מערכות אלו מחוברות אל המצלמות אבטחה ע"י תשתית תקשורת, ומאפשרת לך להקליט את המצלמות ליותר מ-24 שעות. המצלמות מחוברות למסך בביתכם וע"י רשת האינטרנט ניתן לראות את כל התיעוד אונליין.

מצלמות אבטחה נותנות לך שקט בימים אלו כאשר אתם נמצאים בעבודה תוכלו לצפות בילדיכם בבית ולהיות בבקרה תמידית.

נוסף על כך, המצלמה מחליפה את העינית של פעם ודרכה ניתן לראות מי דופק בדלת או מי בקרבת מקום של הבית, כך שאתה מרגיש מוגן בשליטה מלאה.

מצלמות הן פריט חשוב בבית וכמובן שבעסק שלכם.

מצלמות בעסק יכולות לתעד את העובדים בכל מהלך העבודה, אם אתם עובדים במפעל חברת הייטק מתקני מזון וכו' תוכלו להיות בשליטה רחבה על שטח העבודה ועל העובדים. פונקציה נוספת במצלמה המאפשרת לך להתחבר למערכת כריזה וכך לתת הוראות לעובדים מרחוק, המצלמות מגינות על העסק שלכם מפני פריצות, מקרים לא נעימים כמו תאונות עבודה למינהן.

השליטה מרחוק חוסכת לכם הגעה יומימית לעסק כך שאתם יכולים דרך הבית לשלוט במצלמות האבטחה בהמצאות רשת אינטרנט. תוכלו לעשות זאת בעזרת מחשב הpcשלכם, הסמארטפון, או הטאבלט.

חברת אוריאל מערכות מיגון מזה 10 שנים מתקינה מערכות באיכות גבוהה מקוום לראות אתכם בין קהל לקוחותינו בהצלחה.

לקוחות יקרים אנו גאים להציג בפניכם שירות התקנת מצלמות אבטחה לבית באיכות גבוהה, שירות אמין, ובקרה לאורך זמן.

אוריאל מערכות מיגון בעלת ותק של 10 שנים, עם אלפי לקוחות מרוצים הצטרפו גם אתם עוד היום ותוכלו להנות מסל שירותים משתלם ביותר.

אצלנו באוריאל מערכות מיגון תוכלו למצוא את כול סוגי מצלמות. המצלמות ישרתו אתכם בצאתכם מהבית לעבודה/לימודים ופנאי ולכל אירוע אחר. כך תוכלו להיות שקטים. מערכת מצלמות בבית היא דבר נחוץ מאוד, כאשר אתה מתרגל לכך אתה לא יכול להתפקד בלי. כיום הטכנולוגיה הפכה חלק  מחיינו. אנו באוריאל מערכות מיגון מספקים אתה שירות הזה בשבילכם במחירים טובים, שירות אמין, הכולל ליווי אישי, הכנת סקיצה מסודרת לפי לקוח בליווי אישי. גם תוכלו לעקוב אחרינו באוריאל מערכות מיגון בפייסבוק

הידעתם?

מצלמות אבטחה כיום נשלטות מרחוק ע"י הלקוח בעזרת אפליקציה בסמארטפון או במחשב האישי ה-PC אתם יכולים לראות את הנעשה בביתכם. בכל זמן נתון. תוכלו להיות בבקרה על ילדכם, על עובדת הניקיון שהשארתם בבית, על העובדת זרה שמטפלת בהוריכם. המצלמות נשלטות ע"י חיבור לרשת אינטרנט. אתם יכולים להקליט את הנעשה בבתיכם, לראות רטרו. ישנן מצלמות המלוות במיקרופון כך תוכלו אפילו לשמוע את הנעשה בבתיכם.